SPRAWIEDLIWY REMIS

• autor: kaczor, 2012-09-26 08:32

Sezon 2012/13 - A Klasa Grupa 3 - 6 kolejka - 23.09.2012r.

LSS GMINNY GRODZISK - KORONA BUKOWIEC 1-1 (1-0)

W meczu 6 kolejki poznańskiej A klasy Korona Bukowiec wybrała się na wyjazdowe spotkanie do Ptaszkowa By zmierzyć się z drużyną LSS  Gminy Grodzisk. Drużyna Korony rozpoczęła mecz bardzo nerwowo i bez większego pomysłu na grę. Nieliczne sytuacje podbramkowe stwarzane były po bardzo przypadkowych akcjach. Po jednym ze stałych fragmentów gry pod bramką gospodarzy wyprowadzili oni szybki kontratak, który zakończył się bramka dla gospodarzy. Stracona bramka podziałała mobilizująco na zawodników Korony i końcówka pierwszej połowy to przewaga naszych zawodników.  W przerwie meczu trener Tomasz Jurga zdecydował się wpuścić na boisko dwóch rezerwowych którzy wnieśli duże ożywienie.  Na początku drugiej połowy meczu po faulu pod bramka LSS  pięknym strzałem z rzutu wolnego do wyrównania doprowadził Zebrucki. Po bramce dla Korony sytuacja na boisku nie zmieniła się i obie drużyny raz po raz stwarzały sobie sytuacje do zmiany wyniku. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 1-1.

Skład Korony: Hildebrand, Krok-Adamski, Buczak, Pierszalski, Koza, Dębina, Ptaszyński, Rejman, Wojciechowski, Nowaczyk, Kaczmarek,