Remis

• autor: maly, 2012-08-26 11:39

Sezon 2012/13 - A Klasa Grupa 3 - 2 kolejka - 25.08.2012r.

LIPNO STĘSZEW-KORONA BUKOWIEC 2-2

W meczu II kolejki poznańskiej A klasy Drużyna Korony Bukowiec udała się do Stęszewa by zmierzyć się z miejscowym Lipnem. Początek meczu to wyrównana gra obu drużyn i niewiele dogodnych sytuacji do zdobycia gola. Pierwsza bramkową sytuację przeprowadzili jednak gospodarze spotkania i po błędzie defensywy Korony zdobyli bramkę. Dalsza część meczu to nieustające ataki Korony która za wszelką cenę starała się wyrównać. Jedna z takich sytuacji w zamieszaniu  polu karnym na bramkę zamienił Nowaczyk. W końcówce pierwszej części spotkania po nieodpowiedzialnym zachowaniu bramkarza Korony  sędzia dyktuje rzut wolny pośredni w polu karnym Korony i karze zawodnika Korony żółtą kartką. Gracze ze Stęszewa wykorzystali prezent i zdobyli drugą bramkę. W przerwie meczu Trener Tomasz Jurga zmuszony był wstrząsnąć nieco przygaszoną drużyną co przyniosło bardzo dobry skutek. Korona od początku drugiej połowy ruszyła na graczy ze Stęszewa ze zdwojoną siłą. Dobry pressing graczy Korony zakończył się błędem obrońcy Lipna po którym faulowany w polu karnym zostaje Nowaczyk. Za faul bramkarz Lipna ogląda żółty kartonik. Jedenastkę pewnym strzałem wykorzystuje Kaczmarek.  Dalsza część  drugiej połowy to wyrównana walka obu drużyn i wymiana ciosów. Obie drużyny stworzyły sobie doskonałe sytuację do przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść jednak z powodu braku skuteczności wynik nie uległ już zmianie.

Skład Korony: Trzybiński, Wasielewski (Krok-Adamski), Jędrzejczak,Buczak(Pierszalski),Koza,Zebrucki,Dębina,Kaczmarek,Rejman,Nowaczyk(Wierzbiński), Adamek(Ptaszyński)